З матеіалами та розробкою "Урок-подорож", 5 клас можна познайомитися за посиланням
Конспект "Урок-подорож", 5 клас
Матеріали інтелектуальної гри "Найрозумніший" для учнів 5 класу можна переглянути Інтелектуальна гра "Найрозумніший"
Квітень, 2012 рік - Засідання Школи молодого вчителя. Відкритий урок з математики. Розв’язування вправ на всі дії з раціональними числами.Урок-спартакіада
10 жовтня 2012р.- Семінар-практикум вчителів інформатики. Позакласний захід з інформатики "Інтелектуальна гра "Золотий диск"
Грудень, 2012 рік - переможець І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2013" у номінації "Інформатика"
Березень, 2013 р.- участь в обласному семінарі з інформатики. Виступ "Мережеві технології як засіб розвитку творчих здібностей учнів з моделюванням використання інформаційних технологій в Щоденник.ua.
Для людини з талантом та любов’ю до праці немає перешкод
Карантинні обмеження внесли свої корективи у методичній роботі Костопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, яка була спрямована на соціалізацію особистості на засадах створення сприятливого освітнього середовища в умовах компетентнісного підходу, використовуючи сучасні технології та інструментарії, форми і методи навчання. От чого-чого, а інноваційних методик під час карантину аж ніяк не бракувало усім без винятку – і учням, і вчителям – довелося поєднати очну і дистанційну форми навчання, а також опанувати нові форми онлайн-навчання, удосконалити роботу з новими інтернет-програмами, що стало викликом часу для всієї освітянської спільноти не лише закладу, а й України.
Тому з метою поширення інноваційного педагогічного досвіду у сучасних умовах та задоволення потреб у професійній самореалізації педагогів у процесі співпраці було організовано проведення Педагогічного флеш-меседжу – короткого «вибухового» повідомлення від однієї особи іншим. Захід проходив за п’ятьма векторами (уроками): студія «Lapbook», локація «Подорожня», осередки «Різдвяний» і «QR-ляндія», майстерня «Handmade» та вітальня «Сторітелінг – історія про історію». Колектив, розділений на групи по 6 чоловік рухався за окремим маршрутом, відвідуючи усі зупинки.
Упродовж заходу учителі, що атестуються у 2020-2021 навчальному році, мали можливість швидко, лаконічно, цікаво донести до інших учасників інформацію щодо власних інноваційних ідей, технологій, методів і прийомів, поділитися з колегами однією із форм роботи в освітньому процесі. Виражена таким способом думка чи ідея забезпечувала усвідомлювану взаємозалежність між усіма учасниками комунікативної взаємодії як аспекту соціальних відносин на основі притаманних їй історичних, духовно-ментальних, соціокультурних форм.
«QR-ляндія» - осередок, де учителі інформатики Олійник А.В і Корнійчук І.В. навчили своїх вихованців-колег користуватися мультимедійною дошкою, повторюючи правила техніки безпеки під час роботи за комп’ютером та відкриваючи пазли-фрагменти фото колективу. Рефлексію отримали від передбачень на Новий 2021 рік, використовуючи QR-коди.
Немає коментарів:
Дописати коментар